Kurumsal

2008 yılında sektörde karşılanmamış ihtiyaçları tespit ederek, Ant Yapı PVC olarak iş dünyasına giriş yapan şirketimiz, 16.01.2017 tarihinden itibaren yenilenerek WiberAnt Yapı Ltd. Şti. adı altında hizmetlerine devam etmektedir. WiberAnt Yapı Ltd. Şti, müşteri potansiyelini sürekli genişletmeyi ve müşteri memnuniyetini hedef alan, değişim ve yeniliklere açık yapısıyla Egepen Decuninck Firmasının Antalya Yetkili Üretici Bayiliğini yürütmektedir

ŞİRKETE GENEL BAKIŞ

Sektördeki bilgi ve birikimleri, eğitimli-kalifiye personelimizle profesyonel bir çatı altında birleştirmeyi ilke edinen şirketimiz, her türlü yapı ve inşaatı kullanıma hazır hale getirip, mevcut eski yapılarda ise değişimi sağlamaktadır.

PVC İçin El Ele

Kalite Politikamız

  • Müşteri ihtiyaçlarını zamanında ve istenilen şekilde karşılamak,
  • Müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde tutmak,
  • Her zaman güvenilir, işinin ehli bir firma olmak,
  • İşinin gerektirdiği mesleki sorumluluğunu ,kuralları bilir güncel olarak takip eder, üretmiş olduğu iş sonuçlarının sorumluluğunun bilincinde, çözüm odaklı çalışmak.
  • Barışçıl bir yaklaşımla, birbirimizin ve iş ortaklarımızın; görüşlerini, değerlerini ve ihtiyaçlarını anlayarak yol almak.
Kalite Politikamız
Vizyon & Misyon

Vizyon

Vizyonumuz, PVC sektöründe öncü ve lider bir kuruluş olarak, müşteri beklentilerinin ötesinde değer yaratacak ürün ve hizmetleri sunarak, güvenli, kaliteli ve yenilikçi hizmet anlayışı ile örnek olmaktır. Kaliteyi bir yaşam biçimi olarak kabul ederek, her an her yerde koşulsuz müşteri memnuniyetini esas alıyoruz.

Misyon

Misyonumuz, yurtiçi-yurtdışı müşterilerimiz ve tedarikçilerimizle birlikte, sürekli büyüyerek sektörde lider bir firma olmak ve bu pozisyonu koruyan bir kuruluş olmaktır. Sektörde rekabet ortamında, iş ahlakı ve etiğine uygun bir şekilde, kaliteden asla ödün vermeden güvenilir ve emin adımlarla yol alıyoruz. Başarı göstergelerimizi sürekli olarak iyileştiriyoruz. Teknolojik gelişmelere hızla uyum sağlıyor, değişimi yönlendiriyor, müşteri ve çalışan memnuniyetini en üst düzeyde tutuyoruz. Çevreye duyarlı bir şekilde öncü olmak ve sektörümüzde bir dünya şirketi olmak için çalışıyoruz.